Style & Make-Up #1 – Líčení – Jaro 2016

Ahoj všichni,
mám tu pro vás něco o LÍČENÍ NA JARO 2016

image

Není žádným překvapením, že nejčastější barvou jarních kolekcí pro rok 2016 je růžová. Pastelové odstíny růžové ostatně dominují i v módních kolekcích a spolu s pastelově modrou se staly barvami letošního roku. Celkový vzhled založený na růžové působí romanticky, něžně a zároveň ryze moderně bez jediného retro náznaku.

Výběr růžových odstínů je tak široký, že si vybere opravdu každý. Můžete sáhnout po chladných pastelových tónech i po výrazných, fuchsiových líčidlech. Elegantnímu výsledku napomáhají opět inovativní textury, lehké až transparentní, jejichž intenzitu lze jednoduše regulovat podle aktuální nálady.

image

Romantický vzhled založený na pastelových odstínech rozhodně není pro každého, proto přední světoví vizážisté vytvořili pro letošní jarní sezonu protiklad v podobě líčení s temnějšími, odvážnějšími barvami. Zejména milovnice výraznějších rtěnek a temné manikúry si přijdou na své.

image

„Máš rasy jako panenka…“ Tuto větu jsme často slýchaly, když jsme to s řasenkou maličko přehnaly. Letos se ale nemusíte omezovat.Doll lashes, Twiggy lashes či chunky lashes jsou styly, které poletí. Pokud si rády vyhrajete s umělými řasami, toto jaro a léto nezapomeňte přidat také spodní.
image

Doufám, že jste se inspirovaly. Vaše Niki.

Advertisements

2 thoughts on “Style & Make-Up #1 – Líčení – Jaro 2016

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s